5 200 ₴
4 500 ₴
Крісла DEUS PRO GAMING - це спортивні сидіння найвищої якості з повністю регульованою спинкою і висувною підставкою для ніг. Характерною особливістю бренду є висока якість матеріалів, з яких виготовляються ці часто енергійно та довго використовувані крісла. Багато годин за грою на цьому кріслі – справжнє задоволення, а додаткові подушки, що підтримують голову та поперек, лише підсилюють відчуття високого комфорту.
Механіка крісла виготовлена з високоякісної сталі, тому вам не доведеться турбуватися про поломку поперечини чи підлокітника. Усі пластикові елементи, які легко пошкоджуються під час інтенсивного використання крісла, зведені до мінімуму.
Модель GAMER DEUS LARGE - це спортивне крісло, яке задовольнить вимоги навіть найвибагливішого гравця. Інтенсивні вставки – це гідна ін’єкція адреналіну та бадьорості на довгі години, проведені перед комп’ютером чи консоллю.
Технічні дані та параметри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenga |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 19 кг |
| Ширина крісла | 68 см |
| Глибина крісла | 68 см |
| Висота з урахуванням спинки | 125 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Ширина спинки | 54 см |
| Висота спинки | 78 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |