Офісне крісло Comfort – це рішення для найвибагливіших користувачів. Крісло виготовлене з високоякісних матеріалів. Поворотне крісло оббите теплою тканиною, приємною на дотик, за якою дуже легко доглядати та чистити. Широкі та м’які підлокітники забезпечують зручне положення під час користування кріслом.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenga |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Висота з урахуванням спинки | 119 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 55 см |
| Глибина сидіння | 53 см |
| Ширина спинки | 52 см |
| Висота спинки | 71 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |