Літній період асоціюється в першу чергу з сезоном барбекю, тому, якщо у вашому саду немає цього важливого елемента, пора озброїтися цим унікальним і функціональним садовим грилем з бочкоподібною кришкою. Він дуже місткий та просторий, тому ви можете влаштовувати вечірки для сім'ї та друзів у будь-який час!
Вся конструкція виготовлена з міцної сталі з порошковим покриттям, завдяки чому гриль стійкий до несприятливих погодних умов. Спеціальний термометр і ручки для регулювання подачі повітря дозволять вам маніпулювати температурою всередині без використання вентилятора. Традиційно модель має окрему вугільну камеру та спеціальний зольний ящик, який можна легко вийняти та видалити бруд. Гриль також має 2 решітки, одну для прямого запікання, а іншу - підвісну.
Параметри:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaminer |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Комплектація кришкою | Є |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Вага | 19 кг |
| Довжина | 1060 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 2 (шт) |