Легкий і зручний круглий стіл TOPAZ - ідеальна ідея для людей, які шукають практичний столик на балкон. Невеликий розмір столу TOPAZ означає, що його можна використовувати як на балконі, так і в кімнатах, де у нас не надто багато місця.
Розкладний балконний стіл TOPAZ в центрі стільниці має отвір для парасольки і відкидні ніжки, які можна скласти і поставити під стільницю під час транспортування або зимового зберігання.
Щоб ніжки не випадали під час пересування столу, під стільницею є засувки, в які встановлюються ніжки. Завдяки цьому рішенню вам не доведеться хвилюватися, що коли ви піднімаєте стіл, ніжки залишаться на землі, а ви залишитеся зі стільницею в руках.
На кінці ніжок є пластикові заглушки, які захищають поверхню, на якій стоїть стіл. Крім того, стільниця злегка шорстка, що гарантує, що посуд, що на ній поставлена, не зісковзне з поверхні самостійно.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 2 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 650 мм |
| Висота в складеному вигляді | 700 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 80 мм |