4 650 ₴
3 800 ₴
Крісло розроблене професіоналами індустрії ігрових меблів. Поворотне сидіння включає в себе найважливіші функції регулювання, такі як відкидна спинка з фіксатором і висувна підніжка - ви можете регулювати положення свого сидіння так, ніби ви керуєте гоночною машиною або летите в космічному кораблі!
Крісло виготовлено з найкращих матеріалів. Має форму ковша, завдяки чому ви можете бути впевнені, що не вилетите на поворотах! Велика доза емоцій, яка супроводжує ігри, може викликати втому, але не в нашому кріслі. Дуже зручне сидіння, м'які підлокітники та вентильована спинка гарантують комфорт навіть після багатьох годин гри.
Характеристики крісла Infini YODA:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenga |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Білий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 57 см |
| Висота з урахуванням спинки | 115 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 41 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 49 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Так |