Крісла Extreme RX — найякісніші спортивні сидіння з плавним регулюванням спинки. Бренд характеризується високою якістю матеріалів, які використовуються для виготовлення цих часто і довго використовуваних крісел. Багатогодинна гра в цьому кріслі - справжнє задоволення, а додаткові подушки для підтримки голови і попереку тільки посилюють відчуття високого комфорту.
Механіка крісла виготовлена з високоякісної сталі, тому можна не переживати, що зламається основа або зламається підлокітник. Усі пластикові елементи, які легко пошкоджуються під час інтенсивного використання крісла, зведені до мінімуму.
Характеристики:
▪️Матеріал: якісна екошкіра
▪️Газовий підйомник сидіння
▪️Регульована висота сидіння
▪️Регульований нахил спинки
▪️Регульовані підлокітники - відкидаються зі спинкою
▪️Колеса: прогумовані
▪️Висота крісла: 125 – 132 см
▪️Ширина крісла: 63 см
▪️Глибина сидіння: 50 см
▪️Ширина сидіння: 48 см
▪️Висота сидіння: 42 - 50 см
▪️Навантаження: 120 кг
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Тип крісла | геймерське |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Виробник | Zenga |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 132 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 50 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |