Солідний пластиковий садовий шезлонг є ідеальним рішенням для людей, які шукають пластикові меблі вищого стандарту у своєму саду. Шезлонг, виготовлений з високоякісних матеріалів, забезпечить кожному користувачеві відпочинок на високому рівні.
Пластиковий садовий шезлонг має регульовану спинку в 4 положеннях. Завдяки цьому, кожен може встановити спинку в будь-яке зручне для нього положення, наприклад, для читання книги вертикально, а для лежання і прийняття сонячних ванн горизонтально. Крім того, підніжку шезлонга можна скласти і використовувати як крісло.
Пластиковий шезлонг з регульованою спинкою має коліщатка, які дозволяють легко переміщати її по саду. Завдяки такому рішенню навіть у жінки з витонченою поставою не виникне проблем з його пересуванням.
Шезлонгом можна користуватися, поклавши на нього рушник або матрац. Ви також можете купити подушку і прикріпити її до дивана за допомогою ниток.
Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Кількість коліщат | 2 шт. |
| Наявність коліщаток | Так |
| Висота сидіння | 40 см |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 84 см |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 74 см |
| Довжина | 190 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Комплектація підлокітниками | Да |