Офісне крісло SZCHARA OFFICE Чорний
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
✅ Сидіння наповнене товстою губкою для оббивки, оббите високоякісною екошкірою
✅ Зручне велике сидіння забезпечує комфортну роботу протягом довгих годин!
✅ Солідна хромована ніжка
✅ Регульована висота сидіння (газовий амортизатор)
✅ Контурні підлокітники обтягнуті екошкірою
✅ Зручний підголівник з екошкіри
✅ Ергономічна спинка забезпечує належну підтримку поперекового відділу хребта
✅ Механізм MULTIBLOCK - дозволяє зафіксувати офісне крісло у вертикальному чи нахиленому положеннях
✅ Крісло має додаткове металеве посилення, завдяки чому воно міцніше і термін його експлуатації набагато довший
✅ Обертання крісла та коліс на 360 градусів
✅ Міцні коліщатка із захистом від подряпин
РОЗМІРИ:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Тип крісла | геймерське |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 112 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Ширина крісла | 67 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина спинки | 48 см |
| Висота спинки | 64 см |