Розкішна валіза від відомої компанії WINGS, розроблена для найвибагливіших клієнтів. Сучасна легка модель, виготовлена з дуже міцного та стійкого до подряпин матеріалу ABS Plus, з дворівневою телескопічною ручкою і кодовим замком. Має дві вмонтовані, приємні на дотик, гумові ручки для вертикального і горизонтального транспортування багажу. Міцний дюралюмінієвий каркас, вбудований у валізу. Оснащена чотирма поворотними гумовими колесами, які забезпечують стабільність і легкість руху в будь-якому напрямку. Всередині валізи підкладка з якісної брендової тканини, простір розділено перегородкою на блискавці в два відділи, один з яких має ремені фіксації багажу.
Характеристики:
Технічні дані :
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Об`єм | 38 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 38 см |
| Глибина | 22 см |
| Основні | |
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Тип | Валіза |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Наявність коліс | 4 колеса |