ОФІСНЕ КРІСЛО MALATEC 8984
✓ ЗРУЧНІСТЬ - зручні, широкі сидіння та спинка ідеально підходять до силуету сидячої людини. Високий вбудований підголівник і відповідний профіль гарантують функціональність і підтримку голови. Підлокітники правильної форми, що підвищує комфорт використання, а також навантаження на хребет.
✓ ГУМОВІ КОЛЕСА - використання гумових коліс допомагає запобігти подряпинам на підлозі, і порізам на килимі. Колеса роблять підлогу безпечною, а переміщення на них тихе та комфортне. П'ятизіркова основа з подвійними коліщатками забезпечує стабільне пересування.
✓ РЕГУЛЮВАННЯ - крісло можна підлаштувати під індивідуальні потреби, завдяки чому ми отримуємо неймовірний комфорт використання. Висота сидіння регулюється. Крім того, функція TILT дозволяє розгойдувати і нахиляти крісло, що дозволить вам на мить розслабитися (його можна зафіксувати в заданому положенні).
✓ ШВИДКИЙ І ЛЕГКИЙ МОНТАЖ - весь процес складання крісла швидкий, легкий і приємний. Це не повинно тривати більше 10 хвилин. Завдяки використанню еко шкіри крісло легко миється, для цього потрібна лише волога ганчірка. Крім того, крісло має знімний чохол, який можна прати при низькій температурі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iso Trade |
| Країна виробник | Польща |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Білий |
| Тип крісла | геймерське |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 123 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 59 см |
| Ширина крісла | 63 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Вага крісла | 16 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Висота спинки | 70 см |