Розкішний валізу відомої компанії WINGS для самих вимогливих клієнтів. Сучасна, легка модель з дуже міцного і стійкого до подряпин пластику ABS Plus з дворівневою телескопічною ручкою. Зовнішні, приємні на дотик прогумовані ручки і кодовий замок для запобігання несанкціонованого доступу. У валізу вбудований міцний дюралюмінієва каркас. Оснащений чотирма поворотними гумовими колесами , що забезпечують стійкість і легкість руху в кожному напрямку. Інтер'єр світлого кольору розділений блискавкою на дві функціональні камери.
Специфікація валізи WINGS:
Технічні дані:
Розмір: L
Матеріал: АБС +
Ємність: 85 л
Висота зовні / всередині: прибл. 75/68 см
Ширина зовні / всередині: прибл. 48/46 см
Глибина зовні / всередині: прибл. 28/27 см
Висота з висунутої ручкою: 102 см
Кількість коліс: 4
Приблизний вага: 3,8 кг
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Об`єм | 85 л |
| Висота | 75 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 28 см |
| Основні | |
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Тип | Валіза |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Наявність коліс | 4 колеса |