850 ₴
700 ₴
Місткі основні відділення для багажу та зовнішня кишеня для взуття на блискавці. Незалежно від того, подорожуєте ви чи йдете до спортзалу, басейну або фітнес-центру, сумки WINGS - це чудовий спосіб зручно упакувати речі для будь-якого випадку. Сумка WINGS виготовлена з надзвичайно міцного матеріалу нейлону, що є гарантією того, що вона прослужить довго, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд і виконуючи свою функцію.
Дорожні сумки WINGS розроблені відповідно до останніх тенденцій, тому подорожувати з ними не тільки комфортно, але це ще й можливість створити цікавий стиль з власним вбранням. Сумка оснащена регульованим знімним ременем з вибитим логотипом, щоб її можна було носити на плечі, і ручкою, яка дозволяє зручно переносити сумку в руці. Верхня застібка-блискавка, яка розстібається по всій ширині сумки, дозволяє легко користуватися нею і завжди упаковувати все необхідне.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СУМКИ WINGS:
Ключові особливості сумки:
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Об`єм | 35 л |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 25 см |
| Основні | |
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Сумка дорожня |
| Плечовий ремінь | Так |
| Колір | Бордовий |
| Призначення | Для жінок |
| Стан | Новий |