Розкладний банкетний стіл має дуже широкий спектр застосування. Він фантастично підходить для заходів на відкритому повітрі. Завдяки спеціальній конструкції, розкладання столу займає всього кілька секунд. Ця особливість дуже корисна при частих перевезеннях або при нестачі місця в приміщенні. Конструкція має високу несучу здатність.
Технічні дані та параметри:
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 810 мм |
| Довжина | 810 мм |
| Основні | |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Сірий |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 1350 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 800 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 40 мм |