| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Основні | |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Сірий |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 750 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 1500 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 80 мм |