1 050 ₴
900 ₴
ВЕЛИКИЙ - розмір будиночка дозволяє одночасно перебувати в ньому кільком дітям або розмістити всередині багато талісманів, подушок або інших аксесуарів, що забезпечує комфорт і задоволення від використання.
ЗАВІСИ - входи закриваються напівпрозорими легкими фіранками, які відмінно поєднуються з іншою частиною намети; шторки можна зв'язати або задрапірувати декоративними стрічками; рішення, яке використовується з бантами, додає шарму і урізноманітнює задоволення.
ЛЕГКА ЗБІРКА - намет відрізняється простою і швидкою збіркою; не вимагає технічного досвіду або додаткових інструментів; легка рама з методом монтажу push-fit, забезпечує ефективне і просте розкладання.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Намет |
| Ширина | 700 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Висота | 1400 мм |
| Виробник | Kruzzel |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Вага | 1.5 кг |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Довжина | 700 мм |
| Розміщення | У приміщенні |
| Колір | Рожевий |