800 ₴
650 ₴
Надзвичайно зручний, міцний та корисний розкладний табурет. Він виготовлений з матеріалів найвищої якості, тому він гарантує вам довговічність. З першого погляду видно, що використовуються товсті профілі, які роблять табурет дуже міцним. Легкий складаний табурет для кейтерингу або кемпінгу ідеально підходить для використання на різних заходах. Матеріали, використані у виробництві, дозволяють витримувати навантаження понад 150 кг. Сталеві ніжки з порошковим покриттям, оснащені системою легкого відкривання і оброблені нековзкими гумками, дозволять вам міцно і стабільно сидіти. Стійкий до будь-яких погодних умов.
Сидіння: 26,5 см х 30 см
Висота табурета: 46 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Ширина стільця | 300 мм |
| Глибина стільця | 260 мм |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Глибина | 580 см |