2 800 ₴
2 400 ₴
Сталевий транспортний візок - навантаження до 200 кг
Дайте спині відпочити - у нас є практичний сталевий візок для транспортування, виготовлений зі сталевих профілів, що означає витривалість до 200 кг. Однією з найбільших переваг візка HIGHER є надзвичайно привабливе співвідношення ціни та якості. Візок характеризується простотою конструкції та високою міцністю. Візок оснащений 250-міліметровими надувними колесами, які ідеально підходять для будь-якої місцевості.
Ключові особливості транспортних візків HIGHER включають в себе:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | HIGHER |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Тип коліс | Камерний |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Власна вага | 8 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1120 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 450 мм |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 350 мм |
| Ширина майданчика | 200 мм |