Комплект шезлонгів з підставкою для ніг WINGS - дуже зручний і практичний набір пляжних чи садових шезлонгів.
Сидіння виготовлено з текстилю, стійкого до води та бруду.
Текстилен – ідеальний матеріал для зовнішнього використання. Такі характеристики, як довговічність, гнучкість, стійкість, гарантують високий рівень шезлонга. Тканина для лежаків має й інші властивості. Цей матеріал обмежує прилипання пилу, бруду або цвілі. Шезлонг можна використовувати в місцях з підвищеною вологістю, наприклад, біля басейнів і на пляжах.
Сідаючи на шезлонг, ми можемо легко змінити своє положення з сидячого на лежаче. Зручна подушка дозволяє укласти голову і розслабити шию. У складеному вигляді займає мало місця, тому зручний для зберігання або транспортування.
ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Висота сидіння | 46 см |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 102 см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 64 см |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Текстилен |
| Подушка-підголівник | Да |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Комплектація підлокітниками | Да |