Офісне крісло із сітки Prestige Mesh 003
Виготовлене з високоякісних матеріалів, крісло довговічне і стійке до пошкоджень. Чорний, сірий та кремовий кольори є позачасовими та пасують до більшості інтер'єрів.
Поворотне крісло - незамінна частина будь-якого офісу. Завдяки ньому робота за столом стає не тільки комфортнішою, але й кориснішою для нашого хребта.
Функція TILT в обертовому кріслі дає можливість регулювати кут нахилу спинки. Це дозволяє нам пристосувати крісло до наших уподобань і забезпечити комфорт при тривалому сидінні.
Функція TILT особливо корисна для людей, які працюють за столом протягом тривалого часу або потребують перепочинку під час інтенсивної роботи.
Крісло з тканиною MESH - це тип тканини з відкритою сітчастою структурою. Вона легка, повітряна і дуже гнучка. Завдяки своїй структурі вона забезпечує належну вентиляцію і відводить вологу від тіла.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prestige |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Бежевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 54 см |
| Глибина крісла | 58 см |
| Висота з урахуванням спинки | 116 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Вага крісла | 11 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина спинки | 46 см |
| Висота спинки | 68 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Ні |