Окремо стоячий камін EKONOMIK LUX - це сучасна камінна піч зі сталі та чавуну з номінальною потужністю 6,5 кВт і максимальною потужністю 8,5 кВт. Blist Ekonomik Lux - це місткий камін з високим ступенем ефективності та тепловіддачі. Камін був розроблений як сучасний і функціональний опалювальний прилад, який завдяки своєму сучасному, простому і мінімалістичному стилю додатково прикрасить як сучасне, так і традиційне приміщення. Камін доступний у червоному, бежевому та антрацитовому кольорах. Пічки Ekonomik Lux характеризуються високою енергоефективністю. Кожна камінна піч постачається з інструкцією з монтажу, використання та догляду за каміном. До інструкції додається декларація відповідності виробника.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blist |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна потужність | 6500 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 62 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Температура диму з труби | 295 град. |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 50 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 890 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина скла дверцят | 180 мм |
| Висота скла дверцят | 150 мм |
| Комплектація | |
| Кошик для дров | Так |