Окремо стояча камінна піч BLIST ŻAR - це надзвичайно ефективний опалювальний прилад з класичним дизайном. З максимальною потужністю 12 кВт піч здатна обігріти площу до 120 м2. В даний час це один з найпопулярніших камінів в асортименті продукції BLIST. Високий ККД, геніальний і унікальний дизайн та оригінальний зовнішній вигляд - це ті характеристики, які роблять BLIST ŻAR одним з найкращих камінів, доступних на ринку в співвідношенні ціна/якість. Варто зазначити, що піч відповідає суворим вимогам стандарту ECO Design 2022 (Ecodesign 2022), стандарту CE та німецькому стандарту BImSchV, що підкреслює високу якість продукту.
Технічні характеристики:
Безпека та сертифікація:
Функціональність:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blist |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна потужність | 7500 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 74.7 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Температура диму з труби | 276 град. |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 60 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 465 мм |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина топкових дверцят | 370 мм |
| Висота топкових дверцят | 280 мм |
| Ширина скла дверцят | 230 мм |
| Висота скла дверцят | 240 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Кошик для дров | Так |