Міцний, легкий, універсальний візок із розкладною ручкою MAS-HD3-01 чудовий вибір для використання в складських і торгових приміщеннях. Наявність литого пластикового корпусу з ребрами жорсткості й легких пластикових коліс із м'яким гумовим контактним шаром.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | MAS |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 90 кг |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Власна вага | 4 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 720 мм |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 520 мм |
| Ширина майданчика | 380 мм |
| Висота майданчика | 110 мм |