



1 550 ₴
1 300 ₴
Ідеальне ліжко, в якому будь-яка тварина знайде надійний притулок.
М'яка та безпечна лежанка, в якій він зможе відпочити після дня ігор.
Подушка має нековзні елементи на нижній стороні, щоб обмежити ковзання лежанки. Лежак виконаний із оксфорду, дихаючого та водонепроникного матеріалу, тому лежак можна прати у пральні машині.
Розміри:
80x65x17 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Сірий |
| Форма | Овальна |
| Стан | Новий |
| Розмір | XL |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 170 мм |