5 800 ₴
5 000 ₴
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
РОЗМІРИ:
КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ:
✅ дуже висока міцність до 640 кг максимального навантаження
✅ міцна, сталева, надійна - жорстка, зварна, сталева конструкція
✅ посилена, зварна рама для підвищеної жорсткості всієї конструкції
✅ складна ручка для зручного зберігання та транспортування
✅ надувні колеса для відмінного керування на всіх поверхнях
✅ висока якість виготовлення окремих компонентів
✅ водонепроникна платформа з додатковими сталевими підсилювачами
✅ високоякісні поворотніі колеса на підшипниках, що обертаються на 360° для легкого маневрування
✅порошкове покриття для кращої естетики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | HIGHER |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 640 кг |
| Тип коліс | Камерний |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Власна вага | 23 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 1130 мм |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 900 мм |
| Ширина майданчика | 500 мм |
| Висота майданчика | 315 мм |