Багатофункціональний великий садовий візок, причіп - тачка до 450 кг
Практичний, універсальний... його можна використовувати як для гри, так і для роботи у вашому саду та за його межами. Представляємо вам багатофункціональний і універсальний великий садовий візок, який поєднує в собі три функції: візок, причіп і тачку. Виготовлений з міцних матеріалів (сталева конструкція) разом з гумовими надувними колесами дає загальну міцність до 450 кг.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHER |
| Вантажопідйомність | 400 кг |
| Об'єм кузова | 195 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Діаметр колеса | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 960 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 15 кг |