1 350 ₴
1 200 ₴
Розкішний чемодан від компанії Bloom для найвимогливіших клієнтів. Сучасна і легка модель c дворівневою телескопічною ручкою виконана з міцного пластику ABS Plus зі стійкою до подряпин поверхнею. Зовнішні ручки валізи гумові та приємні на дотик. Кодовий замок запобігає проникненню небажаних гостей. У валізу вмонтована міцна дюралюмінієва рама. Кожна з валіз обладнана чотирма поворотними колесами, що забезпечують стабільність і легкість руху на будь-якій поверхні.
Характеристики валізи Bloom 147:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bloom |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Шампань |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 38 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 38 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 4 кг |