Прямокутний розкладний кейтеринговий стіл чи стіл для пікніка, який ідеально підходить для особливих подій вдома і на природі. Завдяки спеціальній конструкції розкладання столу займає всього кілька секунд. Крім того, стіл можна скласти навпіл, що економить місце в приміщенні або при транспортуванні.
Технічні дані та параметри:
Додаткові функції:
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 740 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 740 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 100 мм |
| Висота в складеному вигляді | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання опор за висотою | Ні |