

1 400 ₴
1 200 ₴
Складна сушарка для білизни трирівнева Ecarla SU02 Біло-сірий
Зручна та практична, необхідна для кожної сім'ї. Мінімалістичний дизайн дозволить їй ідеально вписатися в будь-яке приміщення. Завдяки своїм розмірам та зручному способу складання її легко розмістити в будь-якому місці будинку. Відтепер розвішування білизни стане швидким та безпроблемним! Складна сушарка для білизни з шістьма полицями та двома плечима.
СПЕЦИФІКАЦІЯ:
Для внутрішнього і зовнішнього використання. Виготовлена зі сталі та пластику. Стійкість до корозії і ультрафіолету, що дозволяє використовувати її на відкритому повітрі (балкон, сад). Сушарка для самостійної збірки. Інструкція по складанню входить в комплект поставки.
Розміри сушарки в коробці: 80 х 21 х 12 см, вага з коробкою: 4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Підлогова |
| Матеріал | Пластик |
| Рабочая длина сушилки, м | 31 і більше |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Колір | Сірий |
| Тримачі для дрібних речей | Так |
| Вага | 4 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Ширина | 1260 мм |
| Висота | 1700 мм |