
15 500 ₴
13 500 ₴
НАБІР САДОВИХ МЕБЛІВ MAS-LS-03
Зручний садовий набір, виготовлений із високоякісних матеріалів.
Мега зручний зі столом, диваном, кріслами та м'якими подушками, він створений для відпочинку. Вмістить усіх ваших гостей і забезпечить їм комфорт навіть під час тривалого відпочинку.
А якщо ви плануєте усамітнитися, на столику знайдеться місце для книжок, журналів і смачної кави - все, що потрібно для релаксу.
Він ідеально підійде для тераси і стане чудовою основою для куточка відпочинку вашої мрії.
Комплект складається з дивана, двох крісел і столика (подушки в комплекті)
У комплект входять два крісла, диван, стильні м'які подушки і стіл з великим місцем для зберігання. Чистка меблів дуже проста. Стійкий до погодних умов, а також ультрафіолетового випромінювання.
Переваги:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTG |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Ротанг |
| Стан | Новий |
| В комплект входить | Стіл, Стілець, Крісло, Диван |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Ширина | 128 см |
| Глибина | 51 см |
| Висота з урахуванням спинки | 79 см |
| Довжина | 77 см |
| Висота | 42 см |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість персон | 4 |