Набір садових меблів IdealGarden MAS-RS
Зручний садовий набір, виготовлений з дуже якісних матеріалів.
Мега комфортний, обладнаний столом, кріслами, створений для відпочинку.
А якщо ви плануєте хвилинку для себе, на столику розмістяться книги, журнали та смачна кава - все, що потрібно для відпочинку.
Він ідеально підійде для тераси і стане чудовою основою для куточка відпочинку вашої мрії.
У комплект входять:
⭐ 2 крісла
⭐ стіл (прозоре загартоване скло)
⭐ необхідні компоненти для складання
Характеристики:
⭐ Міцний і стійкий до погодних умов.
⭐ Стійкий до сонячного випромінювання, в тому числі до ультрафіолету. Колір не тьмяніє з часом.
⭐ Легко чиститься - все, що вам потрібно, це волога ганчірка і трохи рідини.
⭐ Каркас - міцний каркас з металу, покритий техноратаном, що робить його дуже довговічним. Завдяки спеціальній конструкції та широким ніжкам він дуже стійкий.
⭐ Стільниця - виготовлена із загартованого скла, підходить для використання в приміщенні та на вулиці.
Меблі чудово підходять:
✔️ для терас
✔️ для саду
✔️ для балконів
✔️ для альтанок
РОЗМІРИ :
Крісло:
Стіл:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTG |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| В комплект входить | Стіл, Стілець |
| Колір оббивки | Сірий |
| Матеріал стільниці | Загартоване скло |
| Ширина | 57 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота з урахуванням спинки | 72 см |
| Висота | 57 см |
| Форма стільниці | кругла |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Кількість персон | 2 |