


2 400 ₴
2 100 ₴
Професійний стіл для кейтерингу Ecarla SC02CZ 70 x 180 см
Практичний і універсальний стіл, ідеально підходить для кемпінгу або заходів на свіжому повітрі. Дуже практичний і легкий. У складеному вигляді стіл утворює практичну валізу, тому він займає мало місця і його легко переносити.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 10 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 81 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 90 мм |
| Висота в складеному вигляді | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання опор за висотою | Ні |