Зручність і стиль в одному - крісло-гойдалка GRAZIA
- прекрасне доповнення інтер'єру будинку або квартири
- ідеально підійде в саду або на терасі
- настав час на момент розслаблення в кріслі-гойдалці на балконі
Особливості продукту:
Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prestige |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | одномісна не розкладна |
| Комплектація навісом | Ні |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Діаметр несучої труби | 8 мм |
| Обивний матеріал | Бавовна |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 4 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 600 мм |
| Глибина сидіння | 600 мм |
| Ширина спинки | 600 мм |
| Висота спинки | 460 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Оббивний матеріал | бавовна |