5 500 ₴
4 700 ₴
НАБІР САДОВИХ МЕБЛІВ BELLA SC08
Практичний і універсальний набір садових меблів, що ідеально підходить для тераси і саду.
Дуже практичний і легкий.
Набір можна зібрати самостійно.
У комплект входять:
Характеристики:
Специфікація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Штучний ротанг |
| Стан | Новий |
| В комплект входить | Стіл, Крісло |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Форма стільниці | квадратна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Кількість персон | 2 |
| Ширина стільця | 59 см |
| Глибина стільця | 48 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 87 см |
| Ширина столу | 42 см |
| Висота столу | 42 см |