1 400 ₴
1 100 ₴
Стільці для кейтерингу розроблені таким чином, щоб їх було легко використовувати та зберігати. Ця модель ідеально підходить для сімейних зустрічей, пікніків і барбекю. Стільці сконструйовані таким чином, що їх можна легко скласти і транспортувати в будь-яке місце. Вони добре підходять для заходів на свіжому повітрі.
Переваги продукту:
Технічні дані та параметри:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Глибина стільця | 580 мм |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Глибина | 580 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |