Cтілець рибальський Ecarla KRT11CZ Чорний
Ідеальний супутник для відпочинку на природі: кемпінгу, риболовлі, відпочинку на пляжі або в саду - просто відкиньтеся на спинку і насолоджуйтеся тишею і спокоєм.
Стілець легко складається. Лише один рух - і ви можете насолоджуватися зручним сидінням.
Крісло має бокову кишеню для води або телефону.
Крісло має чохол з ручкою, щоб ви могли взяти його з собою на більше ніж одну прогулянку.
Розміри:
Максимальне навантаження на стілець до 130 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 650 мм |
| Глибина стільця | 450 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 690 мм |
| Вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Чорний |