2 500 ₴
2 000 ₴
Розкішний розкладний садовий шезлонг ChillWell з подушкою
⭐⭐⭐ Ідеальний вибір для саду, пляжу чи тераси!
⭐⭐⭐Розкішний шезлонг ChillWell - це інвестиція в комфорт і зручність щоденного відпочинку на свіжому повітрі.
⭐⭐⭐ Відпочинок на найвищому рівні.
✔ Обирайте досвідчений бренд!
Бренд Sofotel, що спеціалізується на професійних кріслах для відпочинку та офісу, знає, як подбати про ваш комфорт та зручність.
Візьміть його з собою у відпустку і відпочивайте!
⭐⭐⭐ У складеному вигляді він займає надзвичайно мало місця, тому ви можете легко перевозити його в багажнику!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofotel |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Висота сидіння | 30 см |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 98 см |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал | Текстилен |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 98 см |
| Ширина | 64 см |
| Висота | 98 см |
| Вага | 7 кг |
| Габаритные размеры шезлонга | |
| Товщина матраца | 4 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Так |
| Подушка-підголівник | Так |