✅Подорожуйте з класом та комфортом
Наша дорожня валіза розміру XS - 28,5 см x 35 см x 15 см і місткістю 14 літрів - ідеальний вибір для тих, хто подорожує на довший час і потребує більше місця для своїх речей, а також ідеальний компаньйон для тих, хто часто подорожує з приватними або діловими цілями.
Виготовлений з високоякісних матеріалів, він забезпечує довговічність і міцність в суворих умовах, але при цьому легкий і зручний для перенесення.
Це ідеальний вибір для тих, кому потрібна функціональна валіза. Вона ідеально підходить для відпустки, відпочинку на вихідних, а також для ділових поїздок.
Внутрішній простір валізи розроблений таким чином, щоб вмістити якомога більше речей і зберегти їх у безпеці під час транспортування.
Технічні дані:
Характеристики кейсу:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bloom |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Кейс-пілот |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Шампань |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 14 л |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 16 см |
| Вага | 2 кг |