СТИЛЬНА ДИТЯЧА ВАЛІЗА НА КОЛЕСАХ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ
Розміри:
Розміри пакування:
47 см x 33 см x 27 см
Вага з пакуванням:
1,7 кг нетто / 2,2 кг брутто
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ручна поклажа |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Для дітей |
| Колір | Рожевий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 30 л |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 2 кг |