1 600 ₴
1 300 ₴
СТИЛЬНА ДИТЯЧА ДОРОЖНЯ ВАЛІЗА НА КОЛЕСАХ
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ручна поклажа |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Для дітей |
| Колір | Блакитний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 32 л |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 25 см |
| Вага | 2 кг |