


5 100 ₴
4 500 ₴
Багатофункціональний великий садовий візок, причіп - тачка до 250 кг
Практичний, універсальний... його можна використовувати як для гри, так і для роботи у вашому саду та за його межами. Представляємо вам багатофункціональний і універсальний великий садовий візок, який поєднує в собі три функції: візок, причіп і тачку. Виготовлений з міцних матеріалів (сталева конструкція) разом з гумовими надувними колесами дає загальну міцність до 250 кг.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTG |
| Вантажопідйомність | 250 кг |
| Об'єм кузова | 200 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Діаметр колеса | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Візок |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1020 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 410 мм |
| Вага | 15 кг |