1 300 ₴
1 000 ₴
МРІЯ КОЖНОЇ ДІВЧИНКИ — цей дитячий намет подарує години незабутніх розваг. Тканинний намет у формі будиночка — омріяний подарунок для кожної дитини. Будиночок має 2 віконця з дрібної сіточки та зручний вхід. У ньому можна сховатися з улюбленими іграшками та дати волю фантазії. Цей «палац» стане ідеальним місцем для ігор як удома, так і на свіжому повітрі: у саду, на пікніку, терасі чи пляжі.
ЧУДОВО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ДОМУ ТА САДУ — елегантний намет точно сподобається дівчинці, яка мріє про власний куточок. Його можна використовувати як місце для зберігання іграшок або як ігровий центр на вулиці. Він прикрасить дитячу кімнату та створить у ній особливу затишну атмосферу.
БЕЗПЕЧНИЙ — намет виготовлений з високоякісного синтетичного матеріалу, стійкого до пошкоджень. Стабільний каркас гарантує безпеку вашої дитини під час гри. Конструкція оснащена підлогою.
ГІРЛЯНДА — у комплект входять ліхтарики типу «cotton balls», що працюють від 2 батарейок типу АА (не входять до комплекту). Це дозволяє використовувати їх будь-де, не шукаючи розетку. Гірлянда складається з 20 кульок рожевого та білого кольорів. Довжина шнура — 3 метри.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:Колір: рожевий, сірий, білий.
Матеріал: тканина Oxford 210D, поліестер.
Каркас: ПВХ, пластик.
Колір світла: теплий білий.
Довжина гірлянди: 3 м.
Розміри: 130 x 100 x 120 см.
Вага намету: 1,339 кг.
Намет
Монтажні трубки
Гірлянда
Чохол
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kruzzel |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Намет |
| Розміщення | У приміщенні |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Стан | Новий |