1 800 ₴
1 400 ₴
Крісло рибальське складне, туристичне чорне 2 шт + столик туристичний – набір ідеальний для кемпінгу, дачі та риболовлі!
🎒Повний комплект — цей універсальний набір із 2 крісел та столика ідеально підходить для риболовлі, кемпінгу, пляжу, балкона або тераси.
💪 Максимально міцні — завдяки надійній конструкції та металевому каркасу туристичне рибальське крісло витримує навантаження до 100 кг, тож на ньому комфортно зможе розміститися високий і кремезний чоловік!
🏕️ Набір адаптований до нерівного рельєфу — стабільні плоскі ніжки запобігають проваленню меблів у м'який ґрунт, а можливість додаткового кріплення до землі гарантує максимальну стійкість.
🎒 Просте транспортування та зберігання — легка складна конструкція значно полегшує перенесення, а чохли з ручкою через плече дозволяють зручно носити крісла, залишаючи руки вільними.
🌧️ Довговічний матеріал — сидіння та спинка крісла виготовлені з високоякісної тканини Oxford 600D, яка є надзвичайно стійкою до стирання, розривів та погодних умов. Крім того, цей матеріал водонепроникний, дихаючий і легко чиститься.
☕ Комфорт та зручність — регульовані підлокітники, ергономічне сидіння та практичне місце для напою забезпечують повний затишок навіть під час багатогодинної риболовлі чи відпочинку на природі.
Специфікація туристичного набору:
крісло складне для риболовлі
зручні підлокітники
функція швидкого складання
комфорт у використанні
універсальне застосування
легка та портативна конструкція
підсклянник (місце для чашки/пляшки)
чохол у комплекті
макс. вага користувача: 100 кг
висота сидіння від підлоги: 42 см
розміри крісла: 80 x 54 x 52 см
розміри столика: 46 x 46 x 45 см
вага набору: 5,45 kg
вага набору в упаковці: 7,507 kg
бренд: TRIZAND
колір: чорний
матеріал: залізо + PP + поліестер + тканина Oxford 600D + піна PE
У комплекті:
2 х міцні рибальські крісла
туристичний столик
чохли для перенесення
транспортна картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRIZAND |
| Країна виробник | Польща |
| Склад комплекту | Стіл + стільці зі спинкою |
| Кількість персон | 2 |
| Кількість стільців | 2 шт. |
| Матеріал стільниці | Тканина |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Допустиме навантаження на стілець | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 460 мм |
| Ширина столу | 460 мм |
| Висота столу | 450 мм |
| Вага столу | 2 кг |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 540 мм |
| Глибина стільця | 520 мм |
| Висота сидіння стільця | 420 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Вага | 2 кг |