4 300 ₴
3 900 ₴
Ігрове крісло MALATEC – незамінна річ для любителів комп’ютерних ігор. Конструкція ковша гарантує повний комфорт використання під час багатьох годин геймінгу або роботи. Крісло добре тримає користувача під час екстремальних розваг. Ідеально підходить для геймерів, а також для людей, які проводять багато годин за комп’ютером або за столом через своє хобі або через професійні цілі. Правильне регулювання крісла і правильне положення тіла дуже важливі для здоров’я і мінімізують ризик подальших супутніх недуг.
Характеристики:
▪️Матеріал: екошкіра
▪️Ідеальна поперекова підтримка
▪️Зручна висувна підставка для ніг
▪️Газовий підйомник сидіння
▪️Регульована висота сидіння
▪️Регульований нахил спинки
▪️Колеса: прогумовані
▪️Висота крісла: 116-124 см
▪️Ширина крісла: 66 см
▪️Висота спинки: 75 см
▪️Глибина сидіння: 50 см
▪️Ширина сидіння: 38 см
▪️Висота сидіння: 45 - 55 см
▪️Навантаження: 120 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MALATEC |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Синій |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 124 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 38 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Висота спинки | 75 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Так |