Дитячий рюкзак WINGS PANDA ідеально поєднує в собі міцність, найвищу якість і унікальний стиль. Ідеально підходить як рюкзак для школи. Рюкзак оснащений зручною системою перенесення AIR COMFORT SYSTEM, що забезпечує циркуляцію повітря при підвищених зусиллях. М'яке наповнення контурних лямок і задньої панелі гарантує комфорт в будь-яких умовах і правильну посадку рюкзака. Матеріал виконання, поліестер 250D, забезпечує високу стійкість до пошкоджень, стирання і впливу погодних умов.
Технічні характеристики:
Виробник: WINGS
Матеріал: 100% поліестер 250D
Підкладка: 100% поліестер
Ємність: 19 л
Вага: 660 г
Внутрішні розміри: 41х27х15 см
Зовнішні розміри: 45х31х18 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 660 г |
| Виробник | WINGS |
| Об`єм | 19 л |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 18 см |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Матеріал | Полиэстер |