Стабільна тримісна садова гойдалка VIP від Ołer зарекомендує себе як практичний і красивий предмет садових меблів. Гойдалки виготовлені солідно, а їх основними перевагами є:
Ніжки гойдалки забезпечені пластиковими заглушками, що додатково посилює стійкість меблів. Сидіння шириною 170 см розраховане на 3 людини. Садові гойдалки стануть естетичною і практичною прикрасою вашого домашнього саду, тераси або балкону.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 3-х місний розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 210 кг |
| Опора | 4 ніжки |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1700 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Висота | 1530 мм |
| Вага | 19 кг |