
3 700 ₴
ЕРГОНОМІЧНЕ ОФІСНЕ КРІСЛО MALATEC 8981
✓ РЕГУЛЬОВАНИЙ ПІДГОЛОВНИК - дозволяє відрегулювати його під індивідуальні потреби користувача. Він регулюється як по нахилу вгору і вниз, так і по висоті, що дозволяє підігнати його під задану висоту. Висота змінюється за допомогою кнопки на тильній стороні. Підголовник стабілізує шию і підтримує шийний відділ хребта.
✓ ГУМОВІ КОЛЕСА - використання гумових коліс допомагає запобігти подряпинам на підлозі, і порізам на килимі. Колеса роблять підлогу безпечною, а переміщення на них тихе та комфортне. П'ятизіркова основа з подвійними коліщатками забезпечує стабільне пересування.
✓ ВЕНТИЛЯЦІЯ - ергономічна спинка та широке сидіння з мікросітки забезпечують комфортну роботу протягом тривалого часу, а також ідеальну вентиляцію та відведення тепла. Сітка стійка до розтягування і розривів, що гарантує довгі роки використання.
✓ РЕГУЛЮВАННЯ - крісло можна підлаштувати під індивідуальні потреби, завдяки чому ми отримуємо неймовірний комфорт використання. Висота сидіння регулюється. Крім того, функція TILT дозволяє розгойдувати і нахиляти крісло, що дозволить вам на мить розслабитися (його можна зафіксувати в заданому положенні).
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iso Trade |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 61 см |
| Висота з урахуванням спинки | 136 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 12 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Ширина спинки | 47 см |
| Висота спинки | 57 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу підголівника | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |