ОФІСНЕ КРІСЛО MALATEC 8982
✓ ЗРУЧНІСТЬ - зручні, широкі сидіння та спинка ідеально підходять до силуету сидячої людини. Високий вбудований підголівник і відповідний профіль гарантують функціональність і підтримку голови. Підлокітники правильної форми, що підвищує комфорт використання, а також навантаження на хребет.
✓ ГУМОВІ КОЛЕСА - використання гумових коліс допомагає запобігти подряпинам на підлозі, і порізам на килимі. Колеса роблять підлогу безпечною, а переміщення на них тихе та комфортне. П'ятизіркова основа з подвійними коліщатками забезпечує стабільне пересування.
✓ РЕГУЛЮВАННЯ - крісло можна підлаштувати під індивідуальні потреби, завдяки чому ми отримуємо неймовірний комфорт використання. Висота сидіння регулюється. Крім того, функція TILT дозволяє розгойдувати і нахиляти крісло, що дозволить вам на мить розслабитися (його можна зафіксувати в заданому положенні).
✓ ШВИДКИЙ І ЛЕГКИЙ МОНТАЖ - весь процес складання крісла швидкий, легкий і приємний. Це не повинно тривати більше 10 хвилин. Завдяки використанню еко шкіри крісло легко миється, для цього потрібна лише волога ганчірка. Крім того, крісло має знімний чохол, який можна прати при низькій температурі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iso Trade |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 61 см |
| Висота з урахуванням спинки | 115 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Вага крісла | 13 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 62 см |
| Висота спинки | 67 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |