Стільці для кейтерингу розроблені таким чином, щоб їх було легко використовувати та зберігати. Ця модель ідеально підходить для сімейних зустрічей, пікніків і барбекю. Стільці сконструйовані таким чином, що їх можна легко скласти і транспортувати в будь-яке місце. Вони добре підходять для заходів на свіжому повітрі.
Технічні дані та параметри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Материал каркаса (опор) | Металл |
| Материал сиденья | Пластик |
| Материал спинки | Пластик |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 140 кг |
| Ширина стула | 460 мм |
| Глубина стула | 580 мм |
| Высота сиденья стула | 430 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 870 мм |
| Вес | 4 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 580 см |