1 700 ₴
1 500 ₴
Розкішна дорожня сумка відомої компанії WINGS, призначена для найвимогливіших клієнтів. Сучасна, легка модель, виготовлена з дуже міцного та стійкого матеріалу CODURA, з дворівневою телескопічною ручкою. Міцна, дюралюмінієва рама, вбудована в багаж. Оснащена двома гумовими колесами, які забезпечують стабільність і легкість руху в будь-якому напрямку. Дві зовнішні, просторі кишені, закриті на блискавку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 63 л |
| Висота | 61 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 32 см |
| Вага | 3 кг |