6 500 ₴
Сучасне розкладне крісло Uszak. Скандинавський стиль. Підставка для ніг в комплекті
Колір: бежевий
Розміри:
Крісло Uszak дуже зручне, ідеально підходить для зимових вечорів з чашкою гарячого чаю та улюбленою книгою.
Опис виробу:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zenga |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 75 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Висота посадкової частини крісла | 25 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 90 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |